Yeni 2018 Honda Civic Sedan Özellikleri ve Donanımları

tarafından
104
Yeni 2018 Honda Civic Sedan Özellikleri ve Donanımları

Yeni 2018 Honda Civic Sedan Özellikleri ve Donanımları

Hondanın ülkemizde benzinli ve LPG’li seçeneği bulunmaktadır. Dizel seçeneği ülkemizde bulunmumamaktadır. Tasarım olarak Honda aracı spor bir görünüme sahip olarak satışa sunulmaktadır.

 6 ileri şanzımana sahip Honda otomatik ve manuel vites opsiyonu bulunuyor. Honda civic saatte 200 km hıza ulaşabilmektedir.

Aracın Türkiye pazarında dezavantaj olarak ise 100 kilometrede yaktığı ortalama yakıt 8-9 litre arasında olduğu için bu araçları Lpgli olarak kullanmak 100 kilometrede ortalama yakıt miktarının düşmesini sağlayacaktır.

Türkiye 2018 model Honda civic başlangıç fiyatı 88.000 TL’den başlıyor ve en üst modeli ise 120.000 TL’den satışta bulunmaktadır. Bu aracın birçok donanım ve paketi bulunmaktadır.

Araçta multimedya sistemin kolaylıkla yönetebileceğiniz. Bir 7 inç’lik ekran bulunmakta bu ekran navigasyon olarak ve geri görüş kamerası donanımını yönetmektedir.

Donanımda ise yeni Honda  anahtarsız giriş ve motor çalıştırma sistemi ile dikkatleri üzerine çekmekte. Ayrıca anahtarı çıkarmadan aracı çalıştırma ve kapıları açma fırsatına sahipsiniz.

 Isıtmalı ön koltuk donanımını bizlere sunan 2018 Honda Civic, konforlu yolculuk imkanı sağlamakla beraber elektrikli park freni donanımlar arasındadır. Yakıt verimi sağlamanıza yarayan Ekon sistemi de önemli donanımlardan sadece birisi.

 Sürücü, yolcu ön yan ve perde hava yastığının genel olarak sunulduğu modelde; araç denge kontrol sistemi, yokuş kalkış desteği lastik basınç ikazı, yol bilgisayarı, direksiyondan kumandalı müzik sistemi gibi özellikleri de bütün paketlerde standart olarak bulunmaktadır.

    

Facebook Comments