2019 BMW 3 Serisi daha az kamuflajla görüntülendi

tarafından
128
2019 BMW 3 Serisi daha az kamuflajla görüntülendi

Otomobilin lansmanının Ekim 2018’de düzenlenecek Paris Otomobil Fuarı’nda yapılabileceği öne sürülüyor.

Mercedes ve BMW, dikkatli olun! Çünkü BMW, yeni 3 Serisi ile C-Serisi ve A4’ü hedefine almış vaziyette. Otomobilin resmi tanıtımının bu yılın ikinci yarısında yapılması beklenirken, prototipler üzerindeki çalışmalar da tüm hızıyla devam ediyor. Elimize geçen son casus fotoğraflarda, BMW’nin yeni 3 Serisi şimdiye kadarki en az kamuflajıyla görülüyor.

Yeniden tasarlanan ızgara ve onun iki yanında kendini gösteren ön farlar fark edilebiiyor. Yan profilden bakıldığında fazla bir ayrıntı görülmüyor fakat alaşım jantların biraz daha büyük olabileceği gözümüze çarpıyor. Muhtemelen üretim modelinde daha büyük jantlar göreceğiz.

2019 BMW 3 Serisi daha az kamuflajla görüntülendi

Otomobilin aks mesafesinde de ufak bir genişleme bekleniyor ve bu da casus fotoğraflarında anlaşılamasa de daha uzun arka kapılar anlamına geliyor. Kamuflajın altından gördüğümüz kadarıyla, kapı kolu seviyesinden uzanan çizgi, yeniden tasarlanan arka farlara kadar gidiyor.

2019 BMW 3 Serisi daha az kamuflajla görüntülendi

Eğer prototip üzerinde bir kandırmaca yapılmadıysa, bagaj bölümü mevcut modele göre daha eğimli bir görüntü çiziyor. Genel anlamda aracın tasarımı şu an piyasadaki modelden çok fazla ayrılmayacak gibi görünüyor fakat yine de yeni jenerasyona yakışır değişiklikleri de içermesi bekleniyor.

Bu fotoğraf galerisinde otomobilin kabini görülmüyor ancak bu ayın başlarında çekilen önceki casus fotoğraflarda yeni 3 Serisi’nin iç mekanını kısmen görmüştük. Yarı dijital gösterge paneli ve iDrive bilgi eğlence sisteminin büyüyen ekranına ev sahipliği yapan yenilenen merkez konsol gözümüzden kaçmamıştı.

BMW, M3 CS’in ilk fotoğraflarını yayınladı

Otomobilin lansmanının Ekim 2018’de düzenlenecek Paris Otomobil Fuarı’nda yapılabileceği öne sürülüyor. Yeni modelin selefine oranla daha rafine ve daha şık görünmesi ve 136 bg ile 380 bg arasında güç sunan çeşitli benzinli ve dizel motorlarla gelmesi bekleniyor.

Facebook Comments