2018 Opel Insignia Country Tourer Teknik Özellikleri ve Fiyatı

tarafından
97
2018 Opel Insignia Country Tourer Teknik Özellikleri ve Fiyatı

2018 Opel Insignia Country Tourer Teknik Özellikleri ve Fiyatı

2018 Opel Insignia Country Tourer yeni model yılı ile yepyeni hali ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni Insignia Country Tourer modelinin özellikleri her geçen gün detaylanırken son olarak bu modelin fiyatı da açıklandı. İşte 2018 Opel Insignia Country Tourer modeline dair belli olan tüm detaylar…

Opel, 2018 Opel Insignia Country Tourer modelini yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Her geçen gün farklı bir özelliğinin netleştiği bu modelde birçok yenilik sunuluyor. Başlangıç paketinde start asistant, ön kamera, yaya algılama sistemi, çarpışma uyarı sistemi, şehiriçi acil fren sistemi, şerit takip sistemi ve takip mesafe sistemi gibi özellikler sunuluyor. Üst versiyonlara geçildikçe daha da gelişmiş ve yeni özellikler bu modelde bizleri bekliyor.

Yeni Kasa Opel Insignia Country Tourer İç Tasarım

Yeni Insignia Country Tourer modelinin iç kısmına geldiğimizde ise artık neredeyse her modelde sunulan Apple Carplay ve Android Auto Sistemi ile desteklenen bilgi-eğlence sistemi yer alıyor. Ancak yeni Insignia Country Tourer modeli günümüz otomobillerinde sunulan standartları yakalamakla yetinmeyip, yeni özellikler de sunuyor. Nitekim bu modelde standart olarak sunulacak özellikler arasında onstar sistemi, çift bölgeli klima sistemi, anahtarsız giriş ve çıkış gibi özellikler de yer alıyor.

Yeni Opel Insignia Country Tourer Motor Seçenekleri

Yeni kasa Insignia Country Tourer modelinde sunulacak motor seçenekleri de büyük oranda belli oldu. Yeni Insignia’da hem benzinli hem de dizel ünitelere yer verilecek. Nitekim motor seçenekleri arasında 2.0 litrelik benzinli ve dizel ünitelere yer verileceği açıklandı. Söz konusu bu ünitelerden benzinli versiyonu 256 hp güç üretebilirken, dizel versiyonu ise 168 hp güç üretme kapasitesine sahip olacak.Bu motor seçeneklerine ek olarak araç yollara çıktıktan belli bir süre sonra 169 hp güç üretebilen 1.5 litrelik benzinli ünite de motor seçenekleri arasındaki yerini alacak.

2018 Opel Insignia Country Tourer Fiyat

Öncelikle bu Insignia versiyonunun Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağının henüz netlik kazanmadığını söyleyebiliriz. Ancak bu versiyonun Türkiye pazarında satış çıkması halinde güçlü fiyat tahminleri yapılabilir. Nitekim Opel, 2018 Opel Insignia Country Tourer modelinin Almanya pazarı için geçerli fiyatının 35 bin euro olduğunu açıkladı. Bu modelin Almanya pazarındaki başlangıç fiyatının 35 bin euro olduğu göz önünde bulundurulursa, Türkiye’de yollara çıkması halinde fiyatının 120 bin TL’den başlayacağı söylenebilir.

Facebook Comments