Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli Otomobil Şirketi Kuruluyor Detaylar Belli Oldu
#1
Yerli otomobil için şirket kuruluyor. Dünyaca ünlü danışmanlık firmasıyla anlaşmalar imzalandı ve İstanbul’da gizli bir ofis kuruldu.
Geçtiğimiz aylarda yerli otomobili üretecek ”Babayiğitler” açıklanmış ve süreç resmi olarak başlamıştı.
otomobili üretecek şirketin 2018’in ilk günlerinde kurulacağı açıklanmıştı. Şubat ayının ilk günlerinde de önemli detaylar ortaya çıktı.
Yerli otomobil şirketi Nisan ayı gelmeden kurulacak
Yerli otomobili üretecek 5 şirket arasında olan BMC’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, geçtiğimiz günlerde takıldığı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Merkezi’nin düzenlediği 8. Türkiye İstişare toplantısında konuştu.
‘Otomotivde Vizyonumuz Made In Turkey’
Toplantıda yerli otomobil hakkında pek çok detay veren Ethem Sancak, yerli otomobili üretecek olan şirketin mart ayı bitmeden kurulacağını açıkladı.
Kurulacak olan şirket, yerli otomobilin tasarlanması, üretilmesi ve satışı dahil tüm aşamalarını yönetecek.
İstanbul’da gizli ofis
Yerli otomobil için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı, Vestel, Turkcell, BMC, Karsan ve Anadolu Grubu tarafından görevlendirilen isimler, özel bir ofiste çalışmalarına başladı.
İstanbul’da bulunan ofisin yeri ve detayları hakkında hiçbir bilgi verilmiyor.
İstanbul’daki ofis hakkında bilinen tek şey ise her şirket ve kurumun bir temsilcisinin sıkı bir çalışma içerisinde olduğu.Yerli Otomobil Şirketi Kuruluyor Detaylar Belli Oldu
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi